User:Yurchor

From KDE Community Wiki
Revision as of 18:50, 6 May 2014 by Yurchor (talk | contribs) (Frameworks docs table)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Status DocBook Component Problems Comments
TODO /docs/preparetips/man-preparetips5.1.docbook kconfigwidgets Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kded5/man-kded5.8.docbook kded Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kcm_ssl/index.docbook kdelibs4support CLASH with KDE4, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries, X-DocPath, but no corresponding docbooks: 'kcontrol/kcm_ssl/index.'
TODO /docs/kdebugdialog/index.docbook kdelibs4support CLASH with KDE4, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kf5-config/man-kf5-config.1.docbook kdelibs4support Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kgendesignerplugin/man-kgendesignerplugin.1.docbook kdesignerplugin Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/checkXML5/man-checkXML5.1.docbook kdoctools Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kf5options/man-kf5options.7.docbook kdoctools Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/meinproc5/man-meinproc5.8.docbook kdoctools Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/qt5options/man-qt5options.7.docbook kdoctools Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kdeinit5/man-kdeinit5.8.docbook kinit Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/data/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/file/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/ftp/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/help/documentationnotfound/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/help/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/http/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/mailto/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/telnet/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kioslave/webdav/index.docbook kio X-DocPath, but no corresponding docbooks, Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kcookiejar5/man-kcookiejar5.8.docbook kio Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kjscmd/man-kjscmd5.1.docbook kjsembed Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kross/man-kf5kross.1.docbook kross Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/desktoptojson/man-desktoptojson.8.docbook kservice Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/kbuildsycoca5/man-kbuildsycoca5.8.docbook kservice Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/plasmapkg/man-plasmapkg2.1.docbook plasma-framework X-DocPath, but no corresponding docbooks ('plasma-kpart-shell/index.'), Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries
TODO /docs/index.docbook sonnet Docbooks, but no corresponding X-DocPath entries